دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی
آذر 16, 1398

خدمات اجرای دکوراسیون داخلی شرکت سازه آرا :

زمانی که طراح های پروژه شما آماده شده باشد، نوبت به مرحله اجرای دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر شما می رسد.

اگر هنوز برای فضای مورد نظر خود، طرح دکوراسیون داخلی یا طرح معماری موردنظرتان را آماده نکرده اید، پیشنهاد می کنیم به بخش طراحی داخلی شرکت سازه آرا مراجعه فرمایید.

پس از اینکه طرح معماری و یا دکوراسیون داخلی نهایی خود را تأیید و آماده نمودید، قبل از شروع اجرای طرح میبایست چند کار مهم انجام شود:

با چند تیم یا شرکت دکوراسیون داخلی متخصص و با تجربه در اجرای دکوراسیون داخلی، مشورت نمایید:

باید نکات مهمی که پیش از آغاز اجرای پروژه موردنظرتان نیاز است تا از آنها آگاهی داشته باشید را بررسی نمایید. بهترین راه برای بررسی و کنترل این نکات دریافت مشاوره از افراد متخصص این حوزه است. عموماً این خدمات مشاوره بصورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود.

شرکت دکوراسیون داخلی سازه آرا نیز خدمات مشاوره دکوراسیون داخلی را رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

برآورد اولیه هزینه و زمان اجرای پروژه خود را مشخص نمایید:

میبایست برآورد های اولیه از هزینه و مدت زمان اجرای طرح تأیید شده شما، بدست بیاید.

در مراحل دریافت مشاوره از پیمانکاران و شرکتهای مجری دکوراسیون داخلی، با درخواست شما، این بخش از برآوردهای اولیه برای شما انجام می شود.

لازم به ذکر است که این برآوردها اصلاً دقیق نیستند و اعداد متفاوتی به شما اعلام خواهد شد. سپس اعداد متفاوتی که از طرف افراد مختلف به شما ارائه شده است را با هم مقایسه نمایید. پس از این مقایسه می توانید تا حدودی برآورد دقیقتر را مشخص نمایید.

مطمئن شوید که اجرای دکوراسیون داخلی طرح تأیید شده شما، با هزینه و زمان برآورد شده، تصمیم درستی است:

معمولاً پس از برآورد هزینه و زمان اجرای دکوراسیون داخلی پروژه، کارفرمایان و مراجعین از رقم اعلامی راضی نخواهند بود. در اکثر موارد رقمی که بابت هزینه و زمان پروژه در ذهن مراجعین ما شکل گرفته است بسیار کمتر از هزینه و زمانی است که توسط افراد و یا تیمهای متخصص مختلف به آنها اعلام می شود.

پس در این شرایط باید بررسی نماییم که آیا پروژه دکوراسیون داخلی مورد نظر، با هزینه و زمان برآورد شده، معقول و منطقی است یا خیر. در این بررسی باید هدف شما از اجرای دکوراسیون داخلی موردنظرتان مشخص باشد و ارزش این هدف با هزینه اجرای آن مقایسه شود.

خود شما باید پروژه را مدیریت یا اجرا نمایید یا آنرا به افراد متخصص دیگری بسپارید:

اگر افراد متخصص دیگری، پروژه دکوراسیون داخلی موردنظر شما را مدیریت و اجرا نمایند، دستمزد این افراد و یا شرکتهای دکوراسیون داخلی به هزینه های اجرای پروژه شما اضافه خواهد شد.

پس منطقی تر این است که ابتدا بررسی نمایید که آیا خود شما می توانید پروژه مورد نظرتان را اجرا و مدیریت نمایید یا نه. آیا توانایی، تجربه پروژه های مشابه و از همه مهمتر زمان و انرژی کافی برای آنرا دارید و یا خیر.

اگر تمام این موارد را دارید نباید هزینه اضافی بابت اجرا و مدیریت پروژه خود پرداخت نمایید. اما اگر هر کدام از این موارد برای شما صادق نیست، پیشنهاد می کنیم حتماً پروژه خود را به افراد یا تیمهای متخصص بسپارید.

انتخاب پیمانکار و یا شرکت مجری پروژه دکوراسیون داخلی شما:

زمانی که شما با چند تیم متخصص مشورت کرده باشید و آنها برای شما برآوردهای اولیه از پروژه مورد نظرتان را انجام داده باشند، در نتیجه آن شما آشنایی اولیه خوبی از تمام این تیمهای متخصص خواهید داشت.

برای رسیدن به شناخت بهتر، حتماً نمونه پروژه های اجرا شده این افراد و یا شرکتها را بررسی نمایید. پیشنهاد میکنیم در بخش نمونه پروژه های دکوراسیون داخلی شرکت سازه آرا عکسهای مراحل اجرای پروژه های ما را بررسی نمایید.

در نهایت با داشتن شناخت اولیه از چندین گزینه مورد نظر، انتخاب مناسب ترین گزینه از بین آنها، ساده تر و معقول تر خواهد بود.

از آنجایی که ما در شرکت سازه آرا سالها در اجرای انواع پروژه های دکوراسیون داخلی نقش داشته ایم، پیشنهاد میکنیم با بررسی نمونه پروژه های دکوراسیون داخلی ما و پس از آن دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما، شناخت اولیه مناسبی از کیفیت و تخصص مجموعه ما بدست بیاورید. می توانید تیم اجرایی شرکت سازه آرا را بعنوان یکی از گزینه های احتمالی خود برای اجرای پروژه دکوراسیون داخلی موردنظرتان بررسی نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *