درباره ما

گروه فنی مهندسی سازه آرا از سال 1383با هدف ایجاد سازمانی ایرانی با نام و نشانی معتبر در منطقه و تلاش برای آبادانی و توسعه ایران تاسیس گردید. این گروه در مدت کوتاه عمر خود با گردآوری جمعی از متخصصان و کادر فنی توانا و مجرب پتانسیل بالایی برای اجرای پروژه های بزرگ در خود به وجود آورده است. این پتانسیل بالای فنی به همراه ریسک پذیری و علاقه مندی بنیانگذاران سازه آرا به بومی سازی تکنولوژی های مربوط به حوزه های کاری خود باعث شده همواره برای ورود به بازارهای جدید و ارائه خدماتی گسترده تر به کارفرمایان خود پیشقدم باشد. این گروه هم اکنون متمرکز بر مشاوره، طراحی، نظارت، اجرا، مقاوم سازی، بازسازی و دکوراسیون داخلی، تامین و اجرای متریال نماهای مدرن از جمله کرتین وال، نماهای خشک، کامپوزیت، اچ پی ال ،سرامیک خشک، سمنت برد و اجرای نازک کاری داخلی شامل تأمین و اجرای سنگ های اسلب، اونیکس گچ بری، نقاشی، پتینه و غیره موارد مربوط به محوطه سازی، روف گاردن انواع ساختمانها فعالیت دارد. هدف از تاسیس این گروه گردآوری مهندسین مجرب و ورزیده جهت ارائه خدمات اجرایی و مشاوره در زمینه های گوناگون مهندسی بوده و این گروه تمامی تلاش خود را بر مبنای ارتقای سطح کیفیت طراحی و ساخت و ساز و همچنین کاهش هزینه های مازاد و اضافی در پروژه های عمرانی نموده است.

حوزه فعالیت:

حوزه تخصصی شرکت سازه آرا طراحی-نظارت-اجرا-بازسازی-مقاوم سازی-طراحی داخلی-دکوراسیون داخلی-مدیریت پیمان

نمونه پروژه ها:

شما می توانید در بخش نمونه پروژه های شرکت سازه آرا، پروژه های طراحی و یا اجرا شده توسط ما را مشاهده فرمایید. منزل مسکونی، دفتر کار اداری، ویلا، فروشگاه، ساختمان و سایر فضاهای متعارف شهری که توسط تیمهای طراحی و اجرایی شرکت سازه آرا طراحی و یا اجرا شده اند، بهمراه توضیحات تکمیلی در این بخش قابل مشاهده می باشد.

مشاوره رایگان:

حتماً پیش از تصمیم گیری نهایی در مورد پروژه مورد نظر خود با بیش از یک شرکت مشورت نمایید. پیشنهاد می کنیم  از مشاوره کاملاً رایگان شرکت سازه آرا استفاده نمایید.
0
سال تجربه
0
پروژه انجام شده
0
رضایت کامل کارفرما
0
کارشناس تحصیلکرده و با تجربه